Vytisknout tuto stránku

Mezinárodní seminář Future of Museums: Audiences (29.3. 2017)

Mezinárodní seminář Future of Museums: Audiences (29.3. 2017)Museum Association organizuje sérii seminářů a první z nich se uskuteční 29. března v Londýně. Setkání se zaměří na problematiku, jak se muzejní praxe bude měnit v budoucnu.

Datum konání: 29.3. 2017
Místo konání: Londýn, Velká Británie

Jak rychle se měnící společnost bude působit na vztah, který má muzeum se svými návštěvníky v budoucnosti? V jednotlivých přednáškách semináře odborníci nahlédnou na potřeby návštěvníků, včetně rodin, mladých lidí, seniorů a znevýhodněných, zejména z hlediska demografického a technologického. Odborníci povedou diskuzi, jak muzeum může prohloubit své působení na veřejnost.

Po celodenním programu semináře Museum Association představí svou novou publikaci Museum Change Lives.

(Zdroj: http://www.museumsassociation.org/find-an-event/future-museums-audiences?RECNUM=14&MONTH=3-2017)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Zahraniční konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článek

Výchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena