Vytisknout tuto stránku

Mezinárodní konference Fórum dědictví střední Evropy (1.6. 2017 - 3.6. 2017)

Mezinárodní konference Fórum dědictví střední Evropy (1.6. 2017 - 3.6. 2017)Mezinárodní centrum kultury v Krakově ve spolupráci zemí Visegrádské čtyřky - Památkovým úřadem SR, Národním centrem Gyuly Forstera pro management kulturního dědictví V Budapešti a Ministerstvem kultury České republiky organizuje ve dnech 1. - 3. června 2017 v Krakově již 4. ročník mezinárodní konference Fórum dědictví střední Evropy. Konference bude zaměřena na vzájemné propojení dědictví se společností.

Datum konání: 1.6.2017 - 3.6.2017
Místo konání: Krakov, Polsko

Jaký je postoj společnosti k dědictví - její významné, ale často těžké minulosti? Jak dědictví ovlivňuje společenství? Kdo vlastní dědictví a proč? Jaké jsou sociální funkce dědictví? Co si chceme pamatovat a co často zapomínáme? Toto jsou jenom některé otázky, kterými se 4. ročník Fóra chce zabývat. Fórum dědictví střední Evropy je organizované v rámci spolupráce ministrů kultury zemí V4.

Výzva na předkládání příspěvků je již uzavřena, ale pokud máte zájem se konference účastnit, stále můžete vyplnit registrační formulář. 

 

Více informací a registrační formulář (pravá horní část stránky) naleznete zde.

 

 

(Zdroj: https://www.pamiatky.sk/sk/page/aktuality-skd)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Zahraniční konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článekVýchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena