Vytisknout tuto stránku

Odborná konference Tajemství znakového jazyka - Význam znakového jazyka ve vývoji, výchově a vzděláváníObecně prospěšná společnost Tichý svět pořádá odbornou konferenci Tajemství znakového jazyka - Význam znakového jazyka ve vývoji, výchově a vzdělávání. Akce se uskuteční u příležitosti Mezinárodního dne mateřského jazyka 21. února od 9.30 do 14.00 hodin v prostorách historického sálu Novoměstské radnice na Karlově náměstí 1 v Praze 2 (vchod z Vodičkovy ulice).

Datum konání: 21.2. 2017
Místo konání: Novoměstská radnice, Praha

Cílem konference je upozornit veřejnost na skutečnost, že znakový jazyk, který je mateřským jazykem neslyšících, hraje klíčovou roli ve vývoji, výchově a vzdělávání neslyšícího dítěte. Vystoupí přední čeští odborníci na danou problematiku, rodiče mající zkušenost s výchovou neslyšícího dítěte i samotní neslyšící. Nebude chybět ani umělecké vystoupení v podobě tlumočené hudby. Program je pro účastníky zdarma. Po celou dobu bude zajištěno tlumočení do znakového jazyka. Záštitu nad konferencí převzala starostka městské části Praha 2 Mgr. Jana Černochová.

V případě zájmu o účast se můžete do 20. února 2017 akreditovat na emailové adrese: lucie.krestanova@tichysvet.cz.

(Zdroj: http://www.tichysvet.cz/konference-2017)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článek

Výchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena