Vytisknout tuto stránku

Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci (4.-5.5.2017)

Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci (4.-5.5.2017)Slezské zemské muzeum a Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG, z. s., si vás dovolují pozvat na kolokvium. Dvoudenní setkání proběhne jako kombinace kolokvia s příspěvky a diskusní platformou pro členy Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG a další účastníky.

Datum konání: 4.5.2017 - 5.5.2017
Místo konání: Slezské zemské muzeum, Opava

Cílem kolokvia je nejen dotknout se hlavního tématu proměn v oblasti muzejní prezentace a edukace, ale také představit aktuální činnost a výhledy nově vznikajících pracovních skupin uvnitř Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG.

Nedílnou součástí budou také exkurze prezentující práci s veřejností a muzejní edukaci v hostující instituci.

Zájemci o účast na kolokviu s odborným příspěvkem se mohou přihlásit do 28. února 2017.

Zájemci o účast na konferenci bez odborného příspěvku se mohou přihlásit nejpozději do 15. dubna 2017.

Pro přihlášení využijte e-přihlášku.

Pozvánka a podrobné organizační pokyny ke stažení.

(Zdroj:http://www.szm.cz/udalost/423/aktualni-trendy-v-muzejni-prezentaci-a-edukaci.html)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článek

Výchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena