Vytisknout tuto stránku

Výzva k zaslání příspěvků - Call for Papers pro nové číslo MUZEUM: Muzejní a vlastivědná práce

3.2.2017 - 31.8.2017

Časopis MUZEUM: Muzejní a vlastivědná práce zahajuje 55. ročník své existence a vyzývá zájemce o zaslání příspěvku do připravovaného aktuálního čísla. Uzávěrka je 28. února 2017. Časopis není institucionálně ani tematicky uzavřen a vítá příspěvky ze všech domácích i zahraničních pracovišť.

 Obsah časopisu tvoří především studie, materiály, odborná sdělení, zprávy, recenze a anotace z širokého spektra muzejní problematiky, zejména z teoretické a praktické muzeologie, výstavnictví, konzervátorství, muzejní pedagogiky, práce s veřejností, využití moderních technologií, digitalizace sbírek i problematiky kulturního dědictví obecně. 

Recenzovaný časopis MUZEUM: Muzejní a vlastivědná práce je nejstarším domácím kontinuálně vycházejícím periodikem s výhradním zaměřením na muzejní a muzeologickou tématiku. Časopis vydávaný Centrem pro prezentaci kulturního dědictví při Národním muzeu vychází již od roku 1963. Aktuálně vychází dvakrát ročně v tištěné i elektronické podobě.

 

Uzávěrka pro rok 2017 je:

28. února 2017 do 1. čísla

31. srpna 2017 do 2. čísla

 

Příspěvky zasílejte na emailovou adresu redakce muzeum@nm.cz.

Více informací o časopise najdete na adrese http://www.emuzeum.cz/Muzeum/.Výchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena