Vytisknout tuto stránku

Mezinárodní konference Cultural and Creative Industries in Europe: Maximising the Contribution of Culture towards to Social and Economic Development (21.3. 2017)Sympózium Cultural and Creative Industries in Europe se uskuteční 21. března v Bruselu a je určeno pro představitele kulturních institucí jako jsou muzea, galerie, knihovny, archivy, ale také kulturní odborníky zaměřující se na právo, turizmus, média, a rovněž i pro akademické odborníky a pracovníky neziskového sektoru.

Datum konání: 21.3.2017
Místo konání: Brusel, Belgicko

Toto setkání poskytuje příležitost diskutovat o způsobech, jak docílit rozvoj kulturních a kreativních průmyslů v zemích Evropské Unie a prozkoumat, jak mezinárodní a mezioborová spolupráce může vést k silnějšímu a konkurenceschopnějšímu kulturnímu sektoru.

Účastníci se zaměří, kromě jiných témat, na:

• rozvíjení metod jak propagovat a chránit kulturní a kreativní průmysl na evropské úrovni;
  • snahu objevit možnosti skrytého hospodářského potenciálu kulturního a kreativního průmyslu;
  • zvážení možnosti posílení inovace a rozvoje synergie mezi vzděláváním a kulturou;
  • diskusi o inovativních aspektech a přispívaní společnosti digitalizací kulturního dědictví

Přihlásit se můžete zde.

Pro více informací klikněte zde.

(Zdroj: http://www.culturelink.org/conf/diary/2017.html#cci)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Zahraniční konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článek

Výchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena