Vytisknout tuto stránku

Přednáška v rámci cyklu Monumenta VIVA - Veřejné zakázky, výběrová řízení (1.3.2017)

Přednáška v rámci cyklu Monumenta VIVA - Veřejné zakázky, výběrová řízení (1.3.2017)Problematika veřejných zakázek, zadávací řízení, jednotlivé kroky zadávacích řízení, právní úpravy veřejných zakázek, zadavatel, vymezení, kvalifikace, informováni, přezkumná řízení, náležitosti nabídky dodavatele. Přednáší Doc. JUDr. Radek Jurčík.

Datum konání: 1.3.2017
Místo konání: Staré Purkrabství NKP Vyšehrad, Praha

doc. JUDr. Radek Jurčík
Advokát zaměřující se ve své praxi především na expertní činnost v oblasti veřejných zakázek a PPP projektů, včetně problematiky čerpání dotací a porušení rozpočtové kázně.

Dva roky pracoval na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže na odboru dohledu nad zadáváním veřejných zakázek, nejprve jako pracovník podílející se na rozhodování I. instance, poté jako tajemník rozkladové komise. Sedm let působil v oblasti justice, z toho pět let jako asistent soudce Ústavního soudu. Od roku 1998 se věnuje metodické a poradenské činnosti v oblasti veřejných zakázek.

Působil jako externí lektor Ministerstva pro místní rozvoj k zákonu č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, a k zákonu č. 139/2006 Sb., koncesní zákon, a je akreditovaným lektorem Ministerstva vnitra pro školení „Veřejné zakázky a jejich zadávání“. V současné době působí jako akademický pracovník Mendelovy univerzity v Brně, kde přednáší problematiku zadávání veřejných zakázek a finanční a správní právo a je garantem oboru veřejná správa pro bakalářské a magisterské studium. Je autorem čtyř monografií v oblasti veřejných zakázek ke všem dosavadním zákonům o veřejných zakázkách platným v České republice a řady dalších publikací.

 

Vstupné: 800 Kč (studenti s kartou ISIC - 250 Kč)
             
Registrace: registrace@omniumos.cz

 

Pozvánka na přednášku

 

 

 

(Zdroj: http://omniumos.cz/cz/kalendar-akci-detail/141)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článekVýchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena