Vytisknout tuto stránku

MÁME VYBRÁNO, konference o financování památek 2017 (30.5.2017)

MÁME VYBRÁNO, konference o financování památek 2017 (30.5.2017)Konference je určena lidem s aktivním zájmem o opravy a využívání památek, majitelům a správcům historických staveb, zástupcům státních institucí, církví i všem ostatním, kteří chtějí načerpat inspiraci v oblasti financování památek a sdílet své zkušenosti s ostatními.

Datum konání: 30.5.2017
Místo konání: Praha

Včasná registrace do 15. května:

Registrační poplatek: 690 Kč

Pozdní registrace od 16. května:

Registrační poplatek: 1 380 Kč

(platí do naplnění kapacity sálu)

Více informací o konferenci, registraci a samotném projektu MÁME VYBRÁNO se dozvíte ZDE.

(Zdroj: http://www.mamevybrano.cz/index.php?lnk=59)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článek

Výchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena