Vytisknout tuto stránku

Konference Muzeum a škola 2017 (20.3.-21.3. 2017)

Konference Muzeum a škola 2017 (20.3.-21.3. 2017)Muzeum jihovýchodní Moravy připravuje v termínu od 20. do 21. března již osmý ročník mezinárodní konference Muzeum a škola, která bude probíhat v zlínských budovách 14 a 15 Baťova Institutu.

Datum konání: 20.3.2017 - 21.3. 2017
Místo konání: Baťův Institut, Zlín

Hlavním tématem letošního ročníku jsou Křižovatky muzejní pedagogiky a obsahově se zaměří převážně na zhodnocení srtavu muzejní pedagogiky a její výhledy do budoucnosti. Setkání se zúčastní zástupci předních českých muzeí, galerií a univerzit, představitelé Komise pro práci s veřejností AMG. zástupci Komory edukačních pracovníků Rady galerií ČR a představitelé metodických center pro muzejní pedagogiku.

Vyplněnou přihlášku můžete zasílat na mail muzeum.skola@seznam.cz  do 28. února.

Účastnický poplatek je 600 Kč na osobu.

Více informací naleznete zde.

(Zdroj: http://www.muzeum-zlin.cz/cs/stranky/konference-muzeum-a-skola/)

Autor: emuzeum   |   Sekce: Konference a semináře   |   Tisk   |   Poslat článek

Výchozí velikost písma Zvětšení písma o jeden stupeň Zvětšení písma o dva stupeně

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Zpět na úvodní stránku Vytisknout tuto stránku Centrum pro prezentaci kulturního dědictví © 2007, všechna práva vyhrazena